MENU

Mieszanka makaronowo-mięsna

Kieszenie

Chińskie danie z sosem serowym

Pikantne placki ziemniaczane

Ser smażony

KULINARNE.NET

Przepisy kulinarne

Stomatologia i okulistyka: klinika prywatna i dobra opieka medyczna.

Zarejestrować lekarza pierwszego

Opieka medyczna w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia. Aby zarejestrować się do lekarza pierwszego kontaktu, należy ustawić się w kolejce już od 6 rano i cierpliwie czekać, aż rozpocznie się rejestracja. Niestety nawet w takiej sytuacji nie mamy pewności, że wystarczy dla nas numerków na dany dzień i rzeczywiście zostaniemy przyjęci. Sytuacja przedstawia się jeszcze gorzej, kiedy musimy skorzystać z pomocy.

Dziwne, co stanu

Na wizytę u okulisty czy stomatologa często trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Nic dziwnego, że wobec takiego stanu rzeczy, coraz większą popularnością cieszy się prywatna opieka medyczna. Za odpowiednią opłatą zyskujemy dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, a okres oczekiwania na przyjęcie do lekarza wynosi najwyżej kilka dni. Najczęściej możemy jednak liczyć na to, że zostaniemy przyjęci jeszcze tego samego dnia. Klinika prowadzona przez osoby prywatne odbiega od publicznej służby zdrowia nie tylko dostępnością, ale i poziomem usług medycznych. Lekarze często są o wiele bardziej zaangażowani w leczenie pacjenta i rzeczywiście starają się mu pomóc.

Klienci prywatnych klinik poważają

W publicznej służbie zdrowia często możemy spotkać się z rutynowym, schematycznym traktowaniem wszystkich pacjentów. Klienci prywatnych klinik cenią sobie również ich elegancki wystrój i przyjemną atmosferę, która tam panuje. Szczególnie dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się prywatne kliniki specjalistyczne : klinika okulistyczna i klinika stomatologiczna. To do tych specjalistów ustawiają się bowiem najdłuższe kolejki w państwowych przychodniach i szpitalach.

REKLAMY

>